GIRLS BASKETBALL
Friday, Nov. 19
Galion at Crestline, 6:00
Centerburg at Mount Vernon, 7:00
Northmor at Colonel Crawford, 7:30
Clear Fork at Lucas, 7:30
Delaware Hayes at River Valley, 7:30
Fairbanks at Pleasant, 7:30
Marion Harding at Licking Heights, 7:30
Mohawk at New Riegel, 7:30
Seneca East at Hopewell-Loudon, 7:30
Willard at Buckeye Central, 7:30
Riverdale at Carey, 7:30
Van Buren at Upper Sandusky, 7:30
Saturday, Nov. 20
Colonel Crawford at New London, 6:00
Upper Sandusky at Riverdale, 6:00
Cardington-Lincoln at Ridgedale, 6:00
Highland at Fredericktown, 7:30
East Knox at Heath, 7:30
Tuesday, Nov. 23
Mount Gilead at Galion, 6:00
Tree of Life at Centerburg, 6:00
Plymouth at Colonel Crawford, 7:30
Northmor at Highland, 7:30
Madison at Clear Fork, 7:30
Shelby at Ashland, 7:30
Lexington at Ontario, 7:30
Wynford at River Valley, 7:30
Mount Vernon at Marion Harding, 7:30
Buckeye Central at Ashland Crestview, 7:30
Carey at New Riegel, 7:30
Mohawk at Ridgemont, 7:30
Willard at Upper Sandusky, 7:30
Columbus Academy at Cardington-Lincoln, 7:30
Johnstown-Monroe at Danville, 7:30
Friday, Nov. 26
Ontario at Smithville, 1:45
Saturday, Nov. 27
St. Peter’s at Crestline, 1:00
South Central at Seneca East, 1:00
Riverdale at Wynford, 1:00
Danville at Northridge, 7:15
Cardington-Lincoln at Pleasant, 7:30
Monday, Nov. 29
Temple Christian at Crestline, 6:00
Bucyrus at Northmor, 7:30
Triway at Clear Fork, 7:30
Margaretta at Shelby, 7:30
Riverdale at Buckeye Central, 7:30
Mount Gilead at Elgin, 7:30
Bloom-Carroll at East Knox, 7:30
Tuesday, Nov. 30
Upper Sandusky at Marion Harding, 7:30
BOYS BASKETBALL
Wednesday, Nov. 24
East Knox at Northridge, 10:00
Crestline at Colonel Crawford, 7:30
Pleasant at Northmor, 7:30
River Valley at North Union, 7:30
Mohawk at New Riegel, 7:30
Old Fort at Wynford, 7:30
Mount Vernon at Centerburg, 7:30
Friday, Nov. 26
Lexington at Clear Fork, 7:30
Madison at Shelby, 7:30
Ontario at Huron, 7:30
Pleasant at Cardington-Lincoln, 7:30
Carey at Riverdale, 7:30
Plymouth at Buckeye Central, 7:30
Monroeville at Seneca East, 7:30
Willard at Upper Sandusky, 7:30
Frdericktown at Highland, 7:30
Saturday, Nov. 27
Delaware Christian at Danville, 5:30
Colonel Crawford at Kenton, 7:30
Buckeye Central at Crestline, 7:30
Upper Sandusky at Tiffin Columbian, 7:30
Danbury at Seneca East, 7:30
Monday, Nov. 29
Ridgedale at Bucyrus, 7:30
Tuesday, Nov. 30
Highland at Utica, 7:15
Marion Harding at Delaware Hayes, 7:15
Colonel Crawford at Northmor, 7:30
Madison at Clear Fork, 7:30
Olentangy Berlin at River Valley, 7:30
Elgin at Pleasant, 7:30
Carey at Willard, 7:30
Seneca East at Plymouth, 7:30
Wynford at Hopewell-Loudon, 7:30
South Central at Buckeye Central, 7:30
Riverdale at Mohawk, 7:30
Loudonville at Mount Gilead, 7:30
Danville at Fredericktown, 7:30